איך לבחור מורה לגיטרה

לימוד נגינה – לבחור מורה לגיטרה

לימוד נגינה בגיטרה יושפע מאוד ממקצועיות המורה וטיב היחסים עימו. בחירה נכונה של מורה לגיטרה היא צעד מהותי שישליך על קצב ההתקדמות, טיב הבסיס שתבנו ועל כמה מהנה יהיה התהליך (מה שמשפיע ישירות על המוטיבציה שלכם).

בכל תחום, כך גם בלימוד נגינה בכל כלי, לא מספיק שהמורה יהיה בעל ידע ויכולת בתחום הנלמד. חשוב לא פחות כישורי ההוראה שהם אלה שהופכים נגן, שיהיה וירטואוז ככל שיהיה, למורה מוכשר שכדאי ללמוד אצלו. אספנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מורה לגיטרה הכי מתאים לכם.

לימוד גיטרה במרכז גלי המוזיקה ברחובות

לימוד גיטרה ברחובות

מורה לגיטרה חייב להיות נגן “מקצוען”

ברור שכל הוראת נגינה ראוי  שתעשה על ידי מי שלו שליטה טובה מספיק בכלי הנלמד, לימוד נגינה בגיטרה הוא בעייתי במיוחד מבחינה זו. הסיבה לכך היא שמדובר בכלי נגינה פופולארי מאוד, הפופולארי ביותר בעולם למעשה. לכן יש הרבה חבר’ה שמתלהבים וממהרים להחליט שהם מספיק טובים ומתאימים ללמד נגינה בגיטרה. ללמוד ממורה שאין לו שליטה מספיקה בטכניקות הנכונות היא טעות גדולה!

ההרגלים שאנו מפתחים בתחילת לימוד נגינה בכל כלי ובמיוחד בכלים טכניים כמו גיטרה הם חשובים מאין כמותם. מהדבר הכי קטן כמו אחיזה נכונה, הפקת צליל, לחיצה נכונה עם האצבעות על הצוואר, טכניקות פריטה ועוד. יסודות כגון אלה נקראים בג’רגון המקצועי “בניית ידיים” והם הכרחיים כדי לאפשר לכם להתקדם אל מעבר לרמות הבינוניות.

חוץ מהצד הטכני של הנגינה בגיטרה חשוב לקבל יסודות הנוגעים למוסיקה בכלל, תווים, אקורדים, יסודות קצב ועוד. לימוד גיטרה מנגן מקצוען, כזה שיכול לנגן בהרכבים ברמה של הופעות, מבטיח שהמורה שלכם יודע איזה בסיס צריך לבנות ואיך.

מורה לגיטרה שיודע ללמד

לא כל נגן מקצוען יכול ללמד. מורה טוב הוא מי שההוראה באה לו באופן טבעי ושהוא אוהב לעסוק בה. צריך להיזהר מללמוד אצל מורה לגיטרה שמרשים אתכם בכישורי הנגינה שלו אבל לא יודע איך להעביר אותם הלאה בצורה יעילה. לימוד גיטרה ממורה שזהו עיסוק צדדי בלבד בשבילו צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

לימוד נגינה בגיטרה יכול וצריך להיות מהנה

גיטרה היא כלי שכייף לנגן בו, הוא כלי שיוצר אווירה, דברים אלה ראוי שיבואו לידי ביטוי בשיעורי גיטרה עצמם. הנאה מתהליך לימוד נגינה מבטיח שמירה על מוטיבציה גבוהה, כך תמצאו עצמכם משקיעים, מתקדמים ומתמידים תוך שאתם מצפים כבר לשיעור הבא. ל

ימוד נגינה במסגרת בית ספר יש יתרונות רבים ללימוד נגינה בגיטרה במסגרת מרכז כמו גלי המוסיקה ברחובות. אתם יכולים להיות בטוחים שהמורה שלכם הוא מ”בית טוב”, הוא נבחר בקפידה ועומד בסטנדרטים הגבוהים של המרכז. הלימוד נעשה בקבוצות דבר שהוא גם כייף וגם יעיל (אפשר לנגן יחד, להתנסות בתפקידים שונים בהרכב, להתרשם, להשפיע ולהיות מושפע מאחרים בקבוצה ועוד). לימוד נגינה במסגרת מרכז מאפשר לכם ליהנות מרמת הוראה גבוהה במחיר נמוך בהרבה משהייתם נדרשים לו עבור מורה עצמאי.

יתרונות אלה ורבים נוספים הופכים את המרכז שלנו לבחירה מוצלחת עבור מי שמחפשים לימוד נגינה ברחובות, נס ציונה, רמלה, יבנה, באר יעקוב, לוד, גן יבנה, גדרה, מושבים ויישובים נוספים באזור השפלה. לימוד גיטרה למתחילים, בינוניים או מתקדמים, אצלנו מלמדים רק נגנים מקצועיים, שאוהבים ללמד וטובים בזה.

צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה, לייעץ ולעזור. בואו לבקר, תתרשמו מהמרכז, האווירה והמורים. תתחילו להרגיש בבית.