חבורת זמר

לא נפסיק לשיר

מוסיקה היא אחת המתנות הגדולות ביותר שאפשר לקבל. מרכז “גלי המוסיקה”, בניהולו של פליקס גרינברג, מזמין אתכם להצטרף לחבורת הזמר האיכותית לתושבי ברחובות, נס ציונה, גדרה, רמלה, יבנה באר יעקב, לוד, גן יבנה וראשל”צ. המרכז שכבר צבר מוניטין מוסיקאלי רב, פותח שעריו לגברים ונשים בגילאי 35 ומעלה, שרוצים ליהנות יחד ממפגש מוסיקאלי איכותי ומעשיר.

רק האהבה למוסיקה מנצחת

אחד הדברים שמבדלים אותנו ממקומות אחרים, טמון בעובדה שאנחנו באמת מאמינים שלמוסיקה צריך לבוא מאהבה. אנחנו לא מחפשים רק זמרים מקצועיים, אלא אנשים בעלי יכולת ווקאלית ממוצעת, חוש מוסיקאלי והכי חשוב – תשוקה אמיתית למוסיקה. מאחר וחשוב לנו לא להתחיל מאפס, אנו נקיים מבחני קבלה אצלנו במרכז מוזיקה ברחובות , שלאחריהם תורכב הנבחרת המנצחת של חבורת הזמר שלנו.

מפגש חברתי מוסיקאלי

אחד הדברים המרגשים והמלכדים ביותר בחבורת זמר הוא ההווי שלה. דמיינו לעצמכם 20 אנשים בחדר אחד, שחולקים את אותה אהבה ותשוקה למוסיקה. מעבר לחברויות שנוצרות בתוך הקבוצה, יש לכם באמת הזדמנות להגשים חלום ולהפסיק לשיר רק במקלחת או בערבי קריוקי משפחתיים. חבורת הזמר של מרכז “גלי המוסיקה” ברחובות נותנת לכם את ההזדמנות אמיתית להיות חלק מחבורת זמר מקצועית. חבורת הזמר מנוהלת ברמה הגבוהה ביותר על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום המוסיקה. על מפגשי חבורת הזמר ינצח מנצח מקצועי מטעם “גלי המוסיקה” וילוו אותו פסנתר וגיטרה.

מוסיקה עושים באהבה

אחד הדברים החשובים לנו ביותר הוא להעניק תשומת לב אישית לכל אחד ואחת מכם. יכולנו ליצור חבורת זמר שתורכב מ- 30-40 ואפילו 50 חברים, אבל היינו מאבדים בדרך אתכם וחבל. ולכן, על מנת ליצור באמת סיירת מובחרת של קולות מוסיקאליים מגוונים, איכותיים וייחודיים, החלטנו להגביל את כמות המשתתפים בחבורת הזמר ל- 20 משתתפים בלבד. בצורה כזו כל אחד ואחת מכם יוכלו לקבל יחס אישי והכוונה מקצועית, מדויקת וממוקדת.

לבלבו אגס וגם תפוח

כמו בכל מסעדה שמכבדת את עצמה גם כאן, אצלנו, הושקעה מחשבה רבה בבחירת

הרפרטואר המוסיקלי שילווה את המפגשים של חבורת זמר שלנו. הרפרטואר שהרכבנו הינו מגוון ביותר ומורכב  ברובו משירי ארץ ישראל הישנה והטובה לצד להיטים מכל הזמנים, גם עכשוויים, בעברית, באנגלית ורוסית. במהלך החזרות, נבצע רבים משירי ארץ ישראל הישנה והטובה, אשר מושפעים משירי העם הרוסיים. דוגמה לשיר עם כזה הוא ‘קטיושקה’, שכולכם וודאי מכירים, שתרגם אברהם שלונסקי מרוסית. המגוון המוסיקאלי הרחב מאפשר לכם מחד להתחבר לסגנון המוסיקאלי שאתם כבר מכירים ומאידך ולהיפתח לסגנונות אחרים, פחות מוכרים אולי,  אך מרתקים ומאתגרים לא פחות.

אז זהו, נאמר כבר (כמעט) הכול ואנחנו נשמח לראותכם במפגשים של החבורת זמר שלנו.

צרו קשר איתנו ובואו לבקר

אם אתם מחפשים חבורת זמר ברחובות, יבנה,נס ציונה, גדרה, באר יעקוב, רמלה, לוד וישובים אחרים בסביבה, אנחנו מזמינים אתכם  ליצור קשר ולפנות אלינו ונשתדל לעזור בכל נושא.

גלי המוסיקה רחובות: 08-9412003 (משרד), 052-3850221 (פליקס)