לימוד אקורדיון

לימוד אקורדיון – גלי המוסיקה רחובות
חולמים ללמוד אקורדיון? לנגן שירים ומלודיות או ללוות שירה בציבור? אקורדיון הוא כלי מרגש,
נפלא ואהוב, בעל צליל אותנטי המשרה שמחה.
באקורדיון ניתן לנגן סגנונות מוזיקה רבים: מוסיקה קלאסית, פולקלורית – עממית, ואפילו ז’אז.
בגלי המוסיקה תוכלו ללמוד אקורדיון בהנאה, בקלות ובמקצועיות.

למי מתאימים שיעורי אקורדיון?
בגלי המוסיקה מתקיימים שיעורי אקורדיון לילדים מגיל 9, נוער ומבוגרים. כל אחד יכול לנגן באקורדיון, גם אם מעולם לא אחזתם כלי נגינה וגם אם יש לכם בסיס רחב בכלי נגינה אחרים ואתם רוצים ללמוד לנגן באקורדיון, או לשפר ולהתמקצע בנגינה, גלי המוסיקה זה המקום בשבילכם.

מה כוללת תוכנית הלימודים?
לימודי אקורדיון הם לימודים פרטניים, אחד על אחד. ישנה התאמה אישית של תוכנית הלימודים לכל תלמיד, בהתאם לרמה שלו ולמטרה לשמה הגיע.
בגלי המוסיקה אנו מלווים אתכם החל מאחיזת האקורדיון והפקת הצליל ועד לנגינת יצירות מורכבות בסגנונות מוסיקאליים שונים. ניתן להגיע לתוצאות יפות בטווח קצר יחסית, תלוי כמובן בהשקעה וברצינות של התלמיד.

אתם זכאים ליותר!
תלמידי אקורדיון בגלי המוסיקה, כמו יתר התלמידים, זכאים ללא תשלום נוסף, לשעורי תיאוריה ופיתוח שמיעה הנערכים בקבוצות לפי רמות. שיעורי התיאוריה ופיתוח השמיעה מרחיבים את ההשכלה המוסיקלית של התלמידים ומאפשרים להם ליישם- לנגן טוב יותר.

צוות מורים מנצח
אנו בגלי המוסיקה מקפידים להחזיק את המורים המקצועיים והסבלניים ביותר. השיעורים מועברים על ידי מורים עם נשמה ואהבה למוסיקה, באמצעות טכניקות לימוד מתקדמות ותוך נתינת יחס אישי וכבוד לכל תלמיד.  לפני קונצרטים ומופעים התלמידים זוכים לנגן יחד עם מורים ותלמידים מכלים שונים ולהעשיר את החוויה החברתית והמוסיקאלית שלהם.

אם אין לכם אקורדיון בבית?
כל זמן שאין לכם אקורדיון תוכלו ולבוא להתאמן בגלי המוסיקה. כדאי לתאם טלפונית כדי לוודא שיש חדר פנוי ולהגיע להתאמן לאורך כל השבוע בחינם!! כשתחליטו לקנות אקורדיון נעזור לכם בייעוץ ובהכוונה, התאמת גודל האקורדיון, משקלו ואיכותו וגם בהשגת הנחה.

אז למה אתם מחכים?
אם אתם גרים ברחובות, גדרה, נס ציונה, גן יבנה, באר יעקב, רמלה, לוד, גדרה, מושבי האזור וישובים אחרים בשפלה ומעוניינים לקחת שיעורי נגינה באקורדיון, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. נוכל לספר לכם עוד על לימוד אקורדיון, לייעץ לכם מניסיוננו ולעזור לכם לבחור מורה פרטי לאקורדיון ולהתחיל לנגן.