לימוד סקסופון


לימוד סקסופון בגלי המוסיקה רחובות

גלי המוסיקה מזמינים אתכם ללמוד לנגן בסקסופון, כלי נגינה חושני ומלא רגש. צלילי הסקסופון יפים וענוגים והוא מאפשר אלתור ונגינה של סגנונות רבים כמו ג’אז, קלאסי, רוקנרול, בלוז ועוד…

בגלי המוסיקה ניתן ללמוד בכל רמה, גם אם מעולם לא נגינתם, וגם אם אתם נגנים מתקדמים שרוצים להתמקצע – אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהגיע למטרה שלכם.

מאיזה גיל אפשר לנגן בסקסופון?

שיעורי סקסופון אצלנו אפשר להתחיל כבר מגיל 8 בסופרן ומגיל 9 באלט. ישנם ארבעה סוגי סקסופונים עיקריים. סקסופון סופרן שהוא הקטן ביותר.
הלימודים מתאימים גם לנוער ולמבוגרים ומספקים הנאה רבה. סקסופון הינו אחד הכלים הקלים ללמידה ותוך זמן קצר ניתן להגיע לתוצאות יפות  ולנגן יצירות ושירים, תלוי כמובן גם בהשקעה וההתמדה שלכם.

תוכנית הלימודים

לימוד סקסופון נעשים באופן פרטני, אחד על אחד ולא בקבוצות. תכנית הלימודים בגלי המוסיקה מותאמת לרמתו של התלמיד ולסגנון המוסיקלי האהוב עליו. בגלי המוסיקה אנו מלווים את התלמיד החל מאחיזת הכלי דרך נשיפה נכונה, הפקת צליל מדויק, לימוד קצב, קריאת תווים ועבודה עם שירים ויצירות מסגנונות שונים.

אתם זכאים ליותר!
תלמידי סקסופון בגלי המוסיקה, כמו יתר התלמידים, זכאים ללא תשלום נוסף, לשעורי תיאוריה ופיתוח שמיעה הנערכים בקבוצות, יש רמה בסיסית ויש קבוצות למתקדמים. שיעורי התיאוריה ופיתוח השמיעה מרחיבים את ההשכלה המוסיקלית של התלמידים ומאפשרים להם ליישם- לנגן טוב יותר.

צוות מורים איכותי

השיעורים בגלי המוסיקה מועברים על ידי מורים עם אהבה למוסיקה, בעלי ניסיון ומקצועיות רבה בנגינה בסקסופון. המורים מלמדים באמצעות טכניקות לימוד מתקדמות ונותנים יחס אישי לכל תלמיד. התלמידים ישתתפו במופעים ובהרכבים של בית הספר וינגנו יחד עם מורים ותלמידים מכלים שונים ולהעשיר את החוויה החברתית והמוסיקאלית שלהם.

אם אין לכם סקסופון בבית?

כל זמן שאין לכם סקסופון תוכלו לבוא להתאמן בגלי המוסיקה. כדאי לתאם טלפונית מראש, על מנת לוודא שיש חדר פנוי. ברגע שתרצו לקנות סקסופון משלכם, נעזור לכם בייעוץ ובהכוונה, התאמת סוג הסקסופון המתאים לכם והשגת הנחה.

אז למה אתם מחכים?

הגיע הזמן להגשים את החלום וללמוד לנגן בסקסופון!! אם אתם גרים ברחובות, גדרה, נס ציונה, גן יבנה, באר יעקב, רמלה, לוד, גדרה, מושבי האזור וישובים אחרים בשפלה צרו עימנו קשר. נוכל לספר לכם עוד על לימוד סקסופון. לייעץ לכם מניסיוננו ולעזור לכם לבחור מורה לסקסופון שיהיה הכי מתאים לכם.