הורים מספרים

הורים ממליצים

מתן ממזכרת בתיה - גיטרה

יוסי ועדי - ההורים של מתן ממזכרת בתיה - תלמיד לגיטרה

מיטל, אמא של מאור בן 7 שלומד בחוג אורגנית

לפני שנה רשמתי את מאור שלי לחוג אורגנית ברחובות, בבית ספר גלי המוסיקה, בהמשך הצטרף עוד ילד מהכיתה שלו. מאור הולך בשמחה מדי שבוע. המורה מקסימה וחמה מאד, ההשתתפות בקבוצה תורמת לו הרבה ולאט לאט הוא מתקדם בנגינה, המורה לאורגנית מאד מאמין ביכולות שלו ומשבח אותו כל הזמן. שנה שעברה הוא גם הופיע בקונצרט של בית ספר וזה תרם רבות לביטחון העצמי שלו וגרם לנו לגאווה ונחת.

יוליה, אמא של שלי בת 9 שלומדת גיטרה

שלי מקבלת שיעורי גיטרה בגלי המוסיקה כבר חצי שנה. היא אף פעם לא שוכחת את היום של החוג וממש מחכה לו כל השבוע. בהתחלה היא למדה באופן פרטי אבל אחר כך ביקשה לעבור לקבוצה והיא נהנית מאד להיפגש ולנגן עם ילדים אחרים. המורה מקסים ואכפתי, לא רק מורה לגיטרה, אלא מורה לחיים. הוא מעביר את השיעור בצורה חווייתית ונותן לה ולכל הילדים יחס אישי והרבה חיזוקים ומחמאות.

איתן, אבא של בר בת 6 שלומדת אורגנית ושל איתי בן 8 שלומד תופים

הבן שלי איתי לומד לנגן בתופים בגלי המוסיקה כבר שנה ובר התחילה ללמוד אורגנית לפני שלושה חודשים. אני ואשתי מרוצים. הילדים חוזרים הביתה כל שבוע עם חיוך. מגיעים עם הנחיות מדויקות לאימון ומקפידים להתאמן, כי המורים מחמיאים ומעודדים אותם על כל התקדמות.

מעבר ללימודי הנגינה, הם מקבלים ערך מוסף של מפגש עם חברים, פיתוח מיומנויות שונות ובטחון עצמי.   כל פעם שהתקשרנו למורים כדי לבקש או לשאול משהו, נענינו במהירות ובשמחה. פשוט תודה!!

שירה אמא של כפיר בן 12 שלומד קלרינט

תמיד חלמתי שהבן שלי ינגן באיזה כלי. חיפשתי בית ספר למוסיקה ברחובות ולפני שנה קבענו פגישה בגלי המוסיקה. מנהל בית הספר פליקס סקר בפנינו את כל האפשרויות ועזר לכפיר להגיע להחלטה ללמוד לנגן בקלרינט. המורה ממש מקסים ומקצועי, כפיר מתקדם בנגינה וכבר מנגן כמה יצירות מורכבות. כפיר מתקשה להתאמן בבית ובגלי המוסיקה יש את האפשרות המדהימה לתלמידים להגיע להתאמן במקום. מדי שבוע כפיר מתאמן בבית ספר ללא תשלום. אנחנו מתקשרים מראש לוודא שיש חדר פנוי והמורה נכנס תוך כדי שהוא מתאמן ונותן לו טיפים ומתקן אותו.  זה לא מובן מאליו ואנחנו שמחים מאד שכפיר לומד במקום נפלא כמו גלי המוסיקה, בית ספר שהוא בית.