תלמידים מספרים

משה בן 67 מרחובות

אני לוקח שיעורי פסנתר בגלי המוסיקה כבר שנה וחצי עם פליקס. אמנם לא קל לי להתחיל ללמוד משהו חדש בגילי, אבל אני מפיק מכך הנאה רבה. המורה לפסנתר מקצועי, סבלני ומלמד אותי בקצב שלי ובאווירה טובה.

חייב לציין שבשלושת החודשים הראשונים ללימודי, עד שרכשתי פסנתר בעצמי, הייתי מגיע לגלי המוסיקה כמה פעמים בשבוע ומתאמן ללא תשלום. האפשרות הזאת היתה לי נוחה מאד ואפשרה לי לרכוש פסנתר רק לאחר שהייתי בטוח שאני רציני בלימודי הנגינה. בנוסף לכל אני מגיע אחת לשבוע לשיעור תיאוריה ופיתוח שמיעה בחינם, אני לומד מושגים שונים במוסיקה ומפתח את השמיעה המוסיקאלית שלי.

עופר בן 23 מיבנה לומד תופים

בתור ילד ניגנתי בתופים והפסקתי. לפני שנה החלטתי להמשיך ללמוד וחיפשתי בית ספר למוסיקה, אני שמח שמצאתי את גלי המוסיקה. אני נהנה מהאפשרות לבוא לשיעורים מאוחר, אני מגיע מותש אחרי יום עבודה והשיעור מכניס לי אנרגיות והמון כיף. יריב הוא מורה לתופים מקצוען אמיתי, עם הרבה נשמה, יודע לתת הרגשה טובה ומקדם אותי כמו שצריך. בקיצור, ממליץ ביותר למי שרוצה לקחת שיעורי תופים, לבוא לגלי המוסיקה וללמוד לתופף בכיף.

רעות בת 28, מכפר גבירול לומדת כינור.

מגיל קטן חלמתי ללמוד לנגן בכינור, אבל ההורים שלי לא התלהבו מהרעיון. לפני כמה חודשים החלטתי ללכת על זה, כי חלומות צריך להגשים! מכיוון שאני עסוקה בערבים, נוח לי להגיע בבוקר לשיעורי כינור. שיטות הלימוד מאד מעניינות, עם הרבה התאמה לאופי שלי ואני ממש נהנית. בינתיים עוד לא רכשתי כינור, אבל בגלי המוסיקה מאפשרים לי לשכור כינור. המורה הבטיח לי שכשאחליט לקנות הוא ילך איתי לבחור כינור וגם ישיג לי הנחה.. תגידו לי אתם איפה אפשר למצוא מקום כזה??

מיכאל בן 15 מגדרה לומד פיתוח קול

תמיד אמרו לי שיש לי קול מאד יפה ושמיעה טובה, אבל לא היה לי בטחון לשיר ושרתי בעיקר באמבטיה. לפני 5 חודשים החלטתי לקחת שיעורי פיתוח קול ולראות אם באמת הקול שלי שווה משהו. כבר מהשיעור הראשון נהניתי מאד. המורה לפיתוח קול החמיאה לי ועזרה לי להשתחרר קצת מהבושה, להתחיל להאמין שיש לי את זה ואני יכול וצריך לשיר. משיעור לשיעור היכולות שלי משתפרות, בעזרת הטכניקות המיוחדות שהיא מלמדת אותי.  לא חלמתי שאוכל לשיר יפה, נקי וגבוה כמו שאני שר עכשיו. אני נהנה ללמוד בגלי המוסיקה, המורה מקסימה, השעות של השיעורים גמישות, המחיר נוח וכמו שאני אומר למורה, השיעורים האלו עוזרים לי לא רק להיות בטוח בשירה אלא לחזק את הביטחון העצמי שלי בכלל.